Web Tasarım

İnternette birçok web site üzerinde gezinti yapılıyor. Bu sitelerden dikkatinizi çekmeyi başaranlar genellikle farklı tasarımlara sahip olanlardır. Çünkü İnternet siteleri kalıplaşmış ve sıradan tasarımlarla oluşturuluyorlar. Bu tasarımların artık bir farklılığının kalmaması İnternet sitelerinin akılda kalıcılığını azaltmaktadır. Alışılagelmişin dışında yeni bir tasarımla hizmet gösteren İnternet siteleri akılda kalıcı olmayı başarmaktadır.

Web tasarım konusu kullanıcıların sitelere sürekli trafik sağlamasında oldukça etkili. Sitenizin tasarımının içerikle bütünleşmesi sitenizin sık kullanılanlara eklenmesini kolaylaştıracaktır. Web tasarım sitenizin içeriğini sunacağınız bir alan ve bu alanın ne kadar yenilikçi ve amaca hizmet eden bir yapısı olursa sitenizin yükselişi de hızlı ve sağlam olacaktır.

Web tasarım oldukça geniş ve farklı alanlara etki eden bir detay. Sadece kullanıcılar için değil aynı zamanda Google tarafından da oldukça ilgi gören bir alan. SEO uyumlu web tasarım örnekleri Google tarafından belirlenen kriterlere uygun olarak hizmet vermektedir. Bu sayede arama sonuçlarında yükselmeniz kolaylaşmaktadır.

Hızlı ve Anahtar Teslim

Web sitenizi esnek altyapımız ve uzman kadromuz sayesinde en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Dilerseniz tüm içerik ve ürünleri girerek anahtar teslim veriyoruz.

Siz Beğenene Kadar Tasarım Yenileme

Kendi alanında uzman grafiker kadromuz ile kullanıcı dostu bir arayüz dinamik, hızlı, kolay ve dünya standartlarına uygun bir şekilde siz beğenene kadar web sitenizi tasarlıyoruz.

Sınırsız E-Posta Alanı

Yandex Mail altyapısı kullanarak müşterilerimize sunduğumuz e-posta hizmeti sayesinde sınırsız e-posta alanı, spam koruması ve sınırsız kullanıcı hesabı sağlıyoruz.

SSL Sertifikalı %100 Güvenli Site

Google.com'un yeni reklam ve seo politikasına göre tüm web siteleri SSL sertifikalı olmalıdır. İdealoji olarak tüm müşterilerimizin web sitelerine ÜCRETSİZ SSL Sertifikası sağlıyoruz.

Arama Motorlarına Kayıt

Web sitenizi dünyaca ünlü arama motorları Google,Yandex ve 100'e yakın arama motoruna kayıt ediyoruz. Bunu yaparken organik teknikler kullanıyoruz.

Entegre E-Ticaret Modül Uyumlu

Kullandığımız gelişmiş altyapı sayesinde kurumsal web sitenizi çok kısa süre içerisinde bir e-ticaret sitesine çevirebiliyoruz.

Firma Rehberleri ve Forum Sitelerine Kayıt

Kullanıcı trafiği yüksek firma rehberi ve forum sitelerinde sitenizi tanıtıyoruz. Bu sayede organik kullanıcı trafiği ile hem sunduğunuz hizmetlerin hemde ürünlerin satış potansiyelini arttırmayı hedefliyoruz.

Yönetim Paneli & Çoklu Kullanıcı

Hem WordPress hemde kendi alt yapımız olan İdealoji Admin Paneli sayesinde web sitenizi yönetilebilir hale getiriyoruz. Çoklu kullanıcı özelliği sayesinde sitenizde sizden habersiz hiç birşey olmayacak