Web Tasarımı

Günümüz teknolojisi her geçen gün kendisini katlayarak gelişmeye devam ediyor. Bizler "İDEALOJİ" ailesi olarak gelişen bu teknolojiye ayak uydurmak zorunda olduğumuz gibi,

Ürettiğimiz web sitelerin yanı sıra gelişip büyümeleri ve hızla gelişen teknolojiyi takip edebilmeleri için yakın takibe alıyor, tasarımınızı en uygun kalitede; farklı tarayıcılarda kayma, tasarım bozlukluğu vs. olmadan sizleri Web Dünyasına taşıyoruz.

Web Yazılım

Firmamız bu projelerinde ağırlıklı Php alt yapısını kullanmaktadır.
İnternet projelerinde en önemli konulardan birisinin proje gizliliği ve proje güvenliği olduğunun farkındadır.
Geliştirilen projelerde sürdürülebilir ve destek noktasında firmamız elinden geleni yapmaktadır.
Firmamız geliştirdiği projelerde taahhütlerini eksiksiz yerine getirmiştir.
Projelerin saldırılara karşı önemlemleri alarak dünya standartlarında işlere imza atmıştır.
İnternet Projesi yaptırmak istiyorsanız, projenizi en ince ayrıntısına kadar yazdıktan sonra firmalarla görüşmenizi önermekteyiz.

Mobil Tasarım

Mobil uygulamalar ve Mobil uygulama paketlerinden oluşmaktadır. Kurum ve kişilere özel hazırlamış olduğumuz, kolay kullanımlı yönetim paneline sahip mobil uygulama paketlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Sosyal Medya

Sosyal medya karşılıklı konuşmaktır.O zaman ne duruyoruz konuşalım.Sosyal medya platformları ile milyonlarca kişiye sağlıklı ve markanızın duruşunu belirleyen faktörlerle ulaşıyoruz.Sosyal Medya Pazarlaması yanı sıra markanızın ulaşılabilirliğini arttırıyoruz.

Google Adwords

Google Adwords reklamları ile reklam kategorilerinizi oluşturuyor ve internet sitenizden satışlarınızı yapmak ve müşterilere ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Adwords reklamları ile belirlediğiniz anahtar kelimelere göre tıklama bütçenizi kendiniz ayarlayabilir, hangi reklama ne kadar tıklanılmış, reklamlarınız ne kadar gösterim almış gibi detayları panel üzerinden kendiniz takip edebilirsiniz.

Bütçenizi siz belirleyin.
Tamamen kendi belirlediğiniz bütçeler ile reklamlarınızın yayını takip edebilir ve sadece müşterilerinizin tıkladığı reklamlar kadar ödeme yaparsınız. Bu şekilde gereksiz ödemelerden kurtularak bütçenizi en iyi şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Seo Hizmetleri

Google ana hedefi aramayı yapan kullanıyı en kısa surede en doğru sonuca ulaştırmaktır. Siteniz Google için belirli bir değere ulaştığında Google onu sonuçlarda üst sıralara taşıyacaktır.

Yanlış yapılan işlemler sonucunda Google sitenizi banlayabilmekte veya cezalandırmaktadır. O yüzden bu tür işlemleri yapılırken Seo uyumlu bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde istediğini başıraya ulaşmanız hayaldir.

Bir sonraki adım ise Seo konusunda uzman ekibimizle tanışmak olmalıdır.

E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret firmaları ürün ve hizmetlerini Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Konya ve Tüm Türkiye’de satış yapma imkanı bulmaktadırlar.

Yüksek Kiralı Dükkan Maliyeti Olmaması
Personel Sayısının Az Olması
Türkiye Genelde Satış İmkanı
Satış Adımların Otomatik Olması
Online Ödeme Alternatifleri
Kargo ile Yerinde Teslimat

E-Ticaret Ankara ve Tüm Türkiye’de internetin yaygınlaşması ile beraber Pazar payını artırmaktadır. Büyük firmaların sektöre girmesi insanların E-Ticaret sistemine olan güvenini artırmaktadır.

Kurumsal Kimlik

Size özel hazırladığımız tasarımları; firmanızın renkleri ile giydirip, sektörde bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal kimlik çalışması rağbet gösterdiğiniz sektörde "Bende Varım !" diyebilmek için yapılan en önemli unsurlardan birisidir. İDEALOJİ bu doğrultuda sizlere güvenli hizmet sağlıyor, müşteri kitlenizi arttırmak için en uygun yolu seçiyor.

Grafik Tasarım

Grafik tasarımının kaliteli olması özellikle logolarınızda ön plana çıkıyor. Biz de marka hikayeleriniz doğrultusunda en yaratıcı logo seçeneklerini sunmak ve verdiğiniz karar doğrultusunda hazır hale getirmek için size destek oluyoruz. Logolarınız markanızın verdiği tüm hizmetler kapsamında sizin seçtiğiniz ve sizi yansıtan renklerle görselliği buluşturuyoruz.