HAKKIMIZDA


İdealoji.com - Web Tasarım ve Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti

İdealoji.com; başta Ankara ve tüm Türkiye'nin en değerli, prestijli markalarıyla birlikte yol almış bir interaktif reklam ajansıdır. Bilgi ve tecrübesini doğru zamanlarda yöneterek hazırladığı projeleri tutkuyla ve gayretle gerçekleştiren, internet dünyasının nabzını elinde tutan, dijital işlerin sınırlarını ekibi ile zorlayan idealoji.com, yürüdüğü zorlu yolda en çok müşterilerinin dostluğunu ve sürekliliğini kazanmak için çalışır.

Başarılı markalar oluşturmak, fark yaratan iletişim çalışmalarını yürüterek, hayranlık uyandırıcı işler ile çalışma prensibini benimsemiştir.

İdealoji.com projeye başlarken, oluşacak markanın ilk önce doğru konumlandırılmasına odaklanır. Hedeflerine, hedef kitlesine ve günümüz şartlarına göre doğru konumlandırılmış marka ve markalar, başarılı ve geleceğe atılmış bir adımdır. Markalaşma yolunda önemli adımlar atan ve marka bilinirliğini artırmak isteyen vizyonu olan firmalar için; tüm çalışma ekibinin enerjisini markaların stratejisini ve mesajını doğru belirlemek, tasarlamak, yönetmek ve uygulamak için harcar.

İdealoji.com'un kurucusu ve güncel kalmayı başaran ekibi; dijital iletişim çağının başlangıcından bugüne bu ilkeler ile kendilerini geliştirmekle birlikte deneyimlerine sürekli yenisini katmaktadır.

Birlikte başarıya taşınan markalar ile tam 8 senedir güncel reklam anlayışıyla hizmet sunan ajansımız, tecrübe ve bilgi birikimi ile hareket ederek, yeni oluşacak markalara marka bilinirlik ve dijital dünyada yenilikler katmaktadır.

Gelecekteki 10-15 yılda dijital dünyada piyasa rekabeti bunların hepsini bilen ve bilmeyenler arasındaki farklar şekillenecektir. İdealoji.com yenilikçi ve güncel yaklaşımını kaybetmeden Türkiye'nin ve Ankara'nın reklam ajansı olmaya devam edecektir.

“İyi dinle, Doğru Anla, Uygulamada En İyi Sonuca Yaklaş”


diyerek temel ilkesini belirlemiştir.

iyi dinle,

Müşteri için ‘Doğru yazılım çözümüne giden yolda ilk adım isteklerin ve problemlerin iyi dinlenilmesi ve analiz edilmesidir.

doğru anla,

Anlamak çözmeye yetmez ama neyin, nasıl yapılacağının analizi, istekler doğru anlaşılmış ise mümkündür.

uygulama da en iyi sonuca yaklaş

İşlemleri kolaylaştırıcı ve detayları azaltıcı özellikleri olan bir yazılım teknik olarak hızlı ama bir o kadar da güvenli, güvenilir şekilde çalışıyor ise en iyisine yaklaşılmış demektir.